Новини

Сергій Позняк разом з учасницями Business Woman Club обговорили питання інвестиційної привабливості України

Відбулась зустріч учасниць міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» з Сергієм Позняком, власником та генеральним директором групи компаній FGK Financial Group. Компанія повністю задовольняє потреби на ринку фінансових послуг як фізичних, так і юридичних осіб.

Під час зустрічі було обговорено питання інвестиційної привабливості України та залучення іноземних інвестицій.

Також учасниці BW Club підняли тему соціального підприємництва, яке останніми роками перетворилося на дуже важливий та ефективний інструмент вирішення соціальних проблем, як для громадянського суспільства, так і для малого та середнього бізнесу нашої країни. Зростання актуальності цієї теми для України обумовлена, по-перше, реакцією суспільства на соціальні, економічні та політичні виклики, які пов’язані із російською військовою агресією проти України, та, по-друге, – з процесом реформування країни в цілому. Задля підтримки сталого розвитку соціального підприємництва, яке буде сприяти демократизації та стабілізації України, необхідна консолідована підтримка міжнародних донорів та системне сприяння розвитку цієї сфери з боку української держави.

Зі своєї сторони Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера запропонувала з робочим візитом відвідати Кубу, адже є необхідність розвитку інвестиційної та гуманітарної складової двосторонніх відносин, співпраці у туристичній сфері. На що президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк погодилась та відразу ж почала планувати дату поїздки, яка попередньо планується на осінь, поточного 2021 року.