Новини

7-ма гуманітарна місія МШДУ в Краматорську

Учасники сьомої гуманітарної місії Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк, Костянтин Костирко, Кирил Новіков, Богдан Кисіль, Руслан Дяків, Вікторія Точек, Микола Цимбала та Софія Турчак прибули на Донеччину до Краматорська.

У межах проєкту «1000 автомобілів свободи», ініційованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким і гловою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ і Львівського оборонного кластеру, передали 3 позашляховики для 125-ї бригади та ВЧ 3035 Нацгвардії.

Один із автомобілів має 660-й порядковий номер серед переданих авто Свободи. Усі транспортні засоби наповнені  гуманітарним вантажем: продуктовими наборами МШДУ: ГО “Інститут культури України” (Євген Клопотенко, Марина Соботюк), кондитерська компанія BISCOTTI і Олександр Меєрс;  бронежилетами Львівського оборонного кластеру, спальниками й аптечками від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка; ліками від Business Woman Pro Canada та Надії Яшан, засобами гігієни від МШДУ, хлібом від партнера Владлени Умнової.А також для наших військових привезли рекордні вареники з різних куточків України (Марія Чорна та «Ваш Лаваш»). 

Крім того, передали ліки із Канади від Business Woman Pro Canada та Надії Яшан для Центру спасіння життя та бронежилети для медиків від Львівського оборонного кластеру.

Зустрів гуманітарну місію голова Донецької ОВА Павло Кириленко і разом з усіма передавав авто і гуманітарний вантаж військовим.

Голова МШДУ Ганна Крисюк передала всім вітання від голови Львівської ОВА Максима Козицького та подякувала нашим захисникам і захисницям за стійкість і оборону країни. «Слова вдячності усім партнерам завдяки, яким ця поїздка відбулась, а також мережі автозаправних комплексів OKKO за пальне для транспортних засобів цієї місії. Разом до перемоги! Гуманітарна місія продовжується, наші партнери вирушають далі і бажаємо їм щасливого повернення, а вже наступного місяця домовились про нову допомогу. Тому кажу всім до скорої зустрічі», – додала Ганна Крисюк.