Новини

Business Woman Club 2 роки

У Львові відбувся вечірній прийом Business Woman Club з нагоди відзначення дворіччя з дня заснування.

Захід проходив за участі учасниць Клубу, партнерів, високопосадовців та друзів як з України, так і з-за кордону.

З привітаннями до учасниць об’єднання виступили високопосадовці: Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема й Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець. А також: Олександр Кулепін, заступник голови ЛОВА; Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»; Ігор Дулин, голова ГО «Добро. Дій»; Анастасія Ляшко, СЕО продуктової компанії повного циклу «TRIONIKA»; Ольга Семанчакова, спеціалістка в галузі інвестицій у цінні метали, президентка ГО «Наша дорога»; Надія Яшан, президентка Business Woman PRO Canada Corporation та ін.

У ході прийому Президенткою Business Woman Club Ганною Крисюк презентовано діяльність спільноти протягом двох років.

Отож, за два роки BW Club провів 227 заходів, серед яких: щомісячні зустрічі учасниць Клубу; зустрічі з топ-спікерами країни та світу; участь в панельних дискусіях на бізнес-теми; освітні та бізнес-воркшопи; VIP-вечори за інтересами; культурні заходи; спортивні події; бізнес-сніданки; онлайн-телемости; ділові місії до Польщі, Німеччини, Хорватії, Грузії, Франції та ОАЕ.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Business Woman Club виступив співініціатором створення Міжнародного штабу допомоги українцям, а одноклубниці – його представницями та координаторками як по Україні, так і в різних куточках світу. Сьогодні завдяки діяльності МШДУ попребуючим передано понад 24 тисячі продуктових наборів. Успішно реалізовується проєкт «1 000 автомобілів свободи» й на даний момент для військових на передову передано 338 авто. Ще одним важливим проєктом Штабу є Відновлення реабілітаційних відділень для захисників та захисниць України. Першу чергу палат у кількості 5 штук вже успішно відкрито, – кожна з них мотиваційно стилізована – на стінах намальовані літак Мрія, Роман Шухевич, Тарас Шевченко та мотиваційні патріотичні вірші. Наступна черга палат готується до відкриття.

Крім того, Business Woman Club підписано 17 всеукраїнських та міжнародних угод про співробітництво; учасниці Клубу брали участь у 9-ох міжнародних жіночих та економічних форумах.

А також у рамках «Greening of the Planet» спільно з 141 країною висаджено 32 млн дерев.

Подякою за активну участь в розвитку та діяльності Business Woman Club нагороджено Ірину Зеленіну – учасницю Клубу, Виконавчого директора туристичної компанії «Київський супутник». До того ж, пані Ірина прикрасила обкладинку нового номеру міжнародного глянцевого журналу «Business Woman», який презентовано під час події.

Також Подяку за активну співпрацю та надання менторської програми вручено агентству «USAID».

«Будемо раді бачити у сім’ї Business Woman Club нових учасниць, задля того, щоб об’єднувати сили у колі таких же ініціативних та ціннісних особистостей. Разом ставати успішнішими, відшліфовувати свої найсильніші сторони та робити все можливе для того, щоб пришвидшити перемогу України», – звернулась президентка Ганна Крисюк.

Серед запланованого на 2022-2023 роки: організація 4-5 ділових місій (Канада, Бельгія, країни Азії); реалізація проєктів Міжнародного штабу допомоги українцям; відкриття закордонних представництв BWC (Канада, Бельгія); менторська програма для молоді; проведення Форуму та Премії «Business Woman 2022»; реалізація глобальної екоініціативи «Greening of the Planet»; друк книги «Дипломатичний протокол для бізнесу»; презентація діяльності учасниць Клубу в Європарламенті, ООН, ЮНЕСКО та ін; навчання, саморозвиток.

Закриттям заходу стало вже традиційне спільне розрізання святкового торту.