Новини

“Business Woman Club” на відкритті відділення медико-психологічної реабілітації

19 грудня відбулось урочисте відкриття відділення медико-психологічної реабілітації Київського обласного центру ментального здоровʼя.

Вітальними словами захід відкрили генеральна директорка лікарні Тетяна Пономаренко, а також інші поважні гості, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні, учасниця “Business Woman Club” Аніца Джамич, президентка “Business Woman Club” Ганна Крисюк, заступниця голови Київської ОВА Леся Карнаух, голова Київської обласної ради Ярослав Добрянський, учасниця “Business Woman Club” Ярослава Бояркіна, а також заступники голови МШДУ: голова БФ «Небо України» Владислав Сенюта та голова БФ «Форпост УА» Олексій Полончук.

Ганна Крисюк подякувала одноклубниці Ярославі Бояркіній за те, що вона підтримує та організовує допомогу для Київського обласного центру ментального здоровʼя. Зараз це дуже важливо у наш час, адже підтримка наших військових вкрай необхідна.