Новини

Business Woman Club налагоджує співробітництво з Хорватією

Вже протягом двох днів учасниці Business Woman Club перебувають у Хорватії з діловою місією.

Сьогоднішній день відзначився участю в бізнес-форумі «Співробітництво жіночих бізнес-клубів України та Хорватії», підписанням Меморандуму про співпрацю, презентацією проєкту «Greening of the Planet», зустріччю з керівником управління з економічної діяльності та розвитку співпраці Міністерства закордонних та європейських справ Хорватії і знайомством з ІТ-компанією «SPAN».

Отож розпочався другий перебування української делегації в Хорватії з участі в бізнес-форумі «Співробітництво жіночих бізнес-клубів України та Хорватії». Знаковою подією заходу стало підписання Меморандуму про співпрацю між «Business Woman Club» і «Croatian Employers’ Association» (Хорватська спілка роботодавців).

Генеральний директор Croatian Employers’ Association пан Дамір Зорич привітав українську делегацію з приїздом у Хорватію та відзначив, що Хорватія завжди відкрита для України та українців.

У ході події сторони обговорили майбутню співпрацю, спільні проєкти та нові можливості, що відкриваються після підписання Меморандуму.

У свою чергу Ганна Крисюк детальніше презентувала Business Woman Club та розповіла про досягнення і плани на майбутнє у рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet».

Окрім того, учасниці Клубу – Ліліана Дмитрієва, Ірина Асман та Аліна Скоморохова презентували свій бізнес та запропонували шляхи взаємодії і співпраці з хорватською стороною.

Пізніше представники Croatian Employers’ Association презентували успішних жінок-підприємець, які входять до Асоціації. До того ж, сторони проговорили можливість проведення україно-хорватського бізнес-форуму та створення Академії лідерства для жінок бізнесу вже цієї осені.

На форумі також були присутні перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич та представники Croatian Employers’ Association.

Опісля відбулася зустріч з керівником Управління з економічної діяльності та розвитку співпраці Міністерства закордонних та європейських справ Хорватії Іванною Живкович.

Пані Живкович презентувала економічні та географічні особливості Хорватії, загальний інвестиційний та соціальний стан держави. Окрім того, українську делегацію офіційно привітав Міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грлич Радман.

У відповідь Ганна Крисюк наголосила на важливості покращення бізнес-співробітництва між двома країнами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич зазначила, що Хорватія готова фінансувати висадку дерев у рамках «Greening of the Planet» на територіях, що постраждали після пожеж.

Також на зустрічі була присутня пані Жанич-Драгич Даворка – спеціаліст відділу Управління економічного співробітництва служби двосторонньої співпраці.

І заключною зустріччю дня стало знайомство з ІТ-компанією SPAN, яку презентували Антонія Капович, директор з персоналу, Саша Крамар, головний директор з маркетингу та Драган Маркович, директор з ділових операцій. Вони розказали про компанію, її діяльність, фахівців та особливості.

Ганна Крисюк розповіла про теперішню ситуацію з ІТ-індустрією в Україні та її важливість для України. Загалом Ганна висловила бажання створювати смарт міста в Україні.

До складу української делегації для поїздки у Хорватію увійшли: перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк, голова правління Видавничого дому «Картель» Ірина Асман, засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційний менеджер «Business Woman Club» Яна Коньок.

Організація даної поїздки відбулась на запрошення одноклубниці, Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич. За вагомої підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Республіці Хорватія. 

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.