Новини

Business Woman Club перебуває у Грузії з діловою місією

Учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» прилетіли у Грузію з діловою місією, яка триватиме до 8 серпня.

У складі делегації Президент Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційний менеджер Клубу Яна Коньок.

У межах візиту запланована низка зустрічей з Посольством України в Грузії, українською діаспорою, представниками бізнесу та бізнес-асоціацій Грузії, представниками ЗМІ.

Чому Грузія?

  • Країна є чистим нетто-імпортером практично усіх груп товарів. У 2020 році імпорт перевищив в 2,5 рази експорт і склав понад $6 млрд.
  • Країна має величезний транзитний потенціал для українських товарів, що прямують до країн Центральної та Південно-Східної Азії та Близького Сходу. Розвинута логістична інфраструктура та конгруентні ставки.
  • Зона вільної торгівлі з Китаєм та участь в Конвенції ПанЄвроМед надають можливість розширити експорт вітчизняних товарів до країн цих регіонів.
  • Ліберальне оподаткування робить ефективним створення спільних підприємств для збільшення можливостей експорту українських товарів.

Вже в перший день від самого ранку і до обіду представниці «Business Woman Club» провели ряд зустрічей.

Першою подією стало покладання квітів до пам’ятника українському поету Тарасу Шевченку. За участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грузії Ігоря Долгова та першого секретаря Посольства – Олега Погонця.

Після – відбувся прийом у Посольстві та спільне висадження гранатового дерева, яке представники Посольства пообіцяли доглядати та запросили українців на майбутні плоди.

Під час спілкування обговорено умови співробітництва між двома країнами та основну мету візиту.

До зустрічі також долучились Оксана Чорнобривцева – власниця «Albomi – travel club», Валентина Марджанішвілі – керівник організації «Грузино-український будинок преси та книги» та Лариса  Бочорішвілі – генеральна директорка компанії «Матімекс Джорджія».

Пан Посол Ігор Долгов зазначив, що бізнес- співробітництво між країнами налагоджене, але його потрібно активно підтримувати.

По завершенні зустрічі Ганна Крисюк презентувала діяльність «Business Woman Club» та глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети»: «Дякую МЗС України за сприяння у поїздці, а Посольству України в Грузії за цікаву та змістовну зустріч. Становлення жіночого підприємництва в сучасній Україні йде повільно, наштовхуючись на безліч соціальних, економічних і юридичних бар’єрів. Але тільки від нас залежить з яким успіхом воно розвиватиметься надалі».