Новини

Business Woman Club перебуває з діловою місією у Хорватії

Сьогодні, 21 липня, учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» прилетіли у Хорватію з діловим візитом.

До складу української делегації увійшли: перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк, голова правління Видавничого дому «Картель» Ірина Асман, засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційний менеджер «Business Woman Club» Яна Коньок.

Розпочався візит із зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Хорватії Василем Кириличем та покладанням квітів до пам’ятника видатному українському письменнику Тарасу Шевченку.

Продовжився день зустріччю з представниками української діаспори в Хорватії, відвідуванням музею та висадженням дерев у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet». До речі, делегація висаджувала тополі, привезені з України, а саме з Луганської області.

«Українська діаспора – невід’ємна складова нації. І саме діаспора завжди відіграє дуже важливу роль в підтримці українських інтересів та культури за кордоном. Дякуємо пану Послу Василю Кириличу за комунікабельність, гостинність та допомогу в організації програми сьогоднішнього дня. А українській діаспорі дякую за незламний патріотичний дух», – ділиться президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк.

Організація даної поїздки відбулась на запрошення одноклубниці, Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич. За вагомої підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Республіці Хорватія.  

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.