Новини

Business Woman Club продовжує знайомитись з бізнес-можливостями Хорватії

Учасниці Business Woman Club, які зараз з діловою місією перебувають у Хорватії зустрілись з мерією міста Опатія.

Міська влада радісно привітала українську делегацію з приїздом до Опатії. У зустрічі взяли участь мер міста Фернандо Кіригін, його замісниця Крістіна Джукіч та президентка міської ради Нева Слані.

З вітальним словом від України виступила перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Посол України в Хорватії Василь Кирилич і Пані Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич.

Еміне Джапарова зазначила, що Опатія нагадує їй рідний, нині окупований Крим, а також додала: «Опатія є такою ж перлиною для Хорватії, як і Крим для України».

Мер міста запросив гостей здійснити ще один візит у місто, щоб посадити дерева в Опатії. Оскільки процедура висадження дерев у місті досить складна та потребує часу для отримання необхідних дозволів.

Президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк презентувала міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб та представила учасниць делегації, а саме голову правління Видавничого дому «Картель» Ірину Асман та засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліану Дмитрієву.

Зустріч видалась дуже цікавою та продуктивною. Сторони обмінялися досвідом у різних сферах діяльності, ідеями для майбутніх проєктів та обговорили перспективи співпраці.

Пізніше українська делегація відкрила для себе інноваційний хорватський проєкт «HUBBAZIA», що ставить за мету допомогти молодим людям відкрити свій власний бізнес або розпочати унікальний проєкт.

Представники проєкту «HUBBAZIA» детально розповіли про власну організацію, розказали про всі можливості, які можна отримати, долучившись до проєкту, а також провели невеличку екскурсію.

HUBBAZIA – це своєрідний центр інновацій, що отримує фінансову підтримку від Європейського Союзу. Центр, перш за все, орієнтований на стартапи та людей, які мають намір відкрити бізнес.

Організація поїздки у Хорватію відбулась на запрошення одноклубниці, Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич. За вагомої підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Республіці Хорватія.

До складу української делегації для поїздки у Хорватію увійшли: перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк, голова правління Видавничого дому «Картель» Ірина Асман, засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційний менеджер «Business Woman Club» Яна Коньок.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.