Новини

Business Woman Club – співініціатор створення МШДУ 

Міжнародний жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club» став одним із співініціаторів створення Міжнародного штабу допомоги українцям, головою якого є президентка об’єднання Ганна Крисюк. 

Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) — це об’єднання бізнес-клубів, благодійних фондів, громадських організацій, української діаспори, ЗМІ, інформаційних холдингів, юридичних осіб, компаній та корпорацій із 72 країн світу. Сьогодні до складу штабу входять близько 400 людей. 

Штаб створений для швидкого реагування та допомоги українцям у 3 напрямках: 

  1. Інформаційне висвітлення про реалії війни в Україні, взаємодія з міжнародними ЗМІ.
    2. Консультаційна та організаційна допомога з логістикою, поселенням та побутом для біженців.
    3. Організація гуманітарної допомоги медикам, військовим, біженцям з усього світу в Україну та за кордоном.

Пишаємось, що учасниці Business Woman Club з першого дня глобального вторгнення Росії в Україну скооперувались і допомагають державі та українцям всіма можливими, а часом, як здається, на перший погляд, неможливими способами. Це – гуманітарна допомога медикам, військовим, допомога переселенцям з поселенням та побутом  як в Україні, так і за кордоном. 

Наші одноклубниці входять в Адміністративний склад Штабу та є його координаторами як в Україні, так і за кордоном: Аніца Джамич, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні; Драгіца Понорач, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Марія Мезенцева, Народний депутат України; Ірина Зеленіна, Керівник групи Штабу з логістики та трансферу; Ганна Давиденко, Керівник групи Штабу з психологічної допомоги; Олена Кобець, Керівник групи Штабу з юридичної підтримки; Ольга Семанчакова, координатор у Словаччині; Вероніка-Олена Марчук, координатор у Польщі; Надія Яшан, координатор у Канаді; Лідія Алієва-Шестак, координатор в Азербайджані; Аліна Скоморохова, координатор у Хмельницькій області (Україна); Дар’я Живицька, координатор у Сумській обл. (Україна), Ірина Асман, координатор Інформаційно-комунікаційної групи (Україна) та ін.

Директор Business Woman Club Юлія Бичай є керівником Інформаційно-комунікаційної групи. 

Підтримують діяльність МШДУ також і ментори Клубу: Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України; Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України; Дмитро Лубінець, народний депутат України; Денис Богуш, військовий експерт; Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа та ін.

МШДУ налічує 5 логістичних складів: 2 в Європі (Словаччина та Польща), 3 в Україні (Ужгород, Івано-Франківськ, Львів). Вироблено алгоритм отримання та надання гуманітарної допомоги, процедура перетину кордону та оформлення гуманітарної допомоги; опрацьовано та розроблено шаблони договорів про надання гуманітарної допомоги, організації логістики тощо. Відповідно до цього, існують 5 рахунків, щодо яких щотижня надходять звіти. 

За останні два тижні Міжнародним штабом допомоги українцям отримано та передано кінцевому отримувачу 189 фур гуманітарної допомоги. 

Вдалось скоординувати поселення та допомогу для 5732 особи.  

МШДУ створений за ініціативи наступних організацій: бізнес-клубу «Business Woman Club», Торгово-промислової палати України, «ТПУ – Товариство друзів України» (TPU – Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy) у Варшаві, директорів міжнародного глянцю Business Woman у Польщі, Німеччині, Словаччині та Канаді, представників ТПП України в 78 країнах світу.

Детальніше про роботу Міжнародного штабу допомоги українцям за посиланням