Новини

Business Woman Club виступив партнером Українсько-Хорватського бізнес-форуму

Сьогодні відбувся Українсько-Хорватський бізнес-форум у рамках двосторонньої міжурядової комісії та візиту Прем’єр-міністра Республіки Хорватія, пана Андрея Пленковича, в Україну. Business Woman Club став одним із партнерів форуму.

На початку форуму з вітальними словами виступили Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрій Пленкович, Прем’єр-міністрУкраїни Денис Шмигаль, Президент Хорватської економічної палати Лука Бурилович і Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Потім відбулась презентація Українсько-Хорватської Ділової Ради та підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Торгово-промисловою палатою України та Економічною палатою Хорватії.

Далі виступили спікери та висвітлили стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-хорватського економічного співробітництва, жіноче підприємництво, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Хорватії.

У рамках бізнес-форуму також відбулися В2В переговори між українськими та хорватськими компаніями відповідно до профілів і ділових інтересів учасників форуму. У результаті компанії Комчар та ДТЕК підписали Меморандуму про взаєморозуміння.

Організували форум Торгово-промислова палата України спільно з Хорватською палатою економіки та за сприяння Посольства Хорватії в Україні, яке очолює наша одноклубниця пані Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич.

Business Woman Club — це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.