Нотатки BW Club

CEO TRIONIKA Анастасія Ляшко презентувала власну компанію для учасниць Business Woman Club

Пані Анастасія представила концептуальні напрямки діяльності компанії, можливості взаємодії з Клубом і окремими бізнес-проєктами учасниць.

Під час зустрічі учасниці BW-Club згенерували кілька нових ідей, які можна реалізувати в рамках Клубу і поза його межами. А також запланували презентацію компанії TRIONIKA для інших учасниць Клубу та для партнерських бізнес-клубів, що може бути корисно для масштабування бізнесу і нових освітньо-інноваційних можливостей.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала Анастасії Ляшко за гостинність, цікаву презентацію, нові знання та можливості. А також відзначила, що офіс компанії дуже інноваційний, зелений, сучасний і може бути гарним прикладом для інших.

Business Woman Club щомісяця проводить подібні зустрічі. Учасниці Клубу відвідують компанії одноклубниць і шукають можливості взаємодії та співпраці.

Дякуємо Анастасії, яка продовжує таку добру традицію нашого Клубу. Готуємося до великої зустрічі місяця, що відбудеться 27 листопада.

Стати учасницею Business Woman Club

Приєднатися до клубу в якості партнера.

TRIONIKA — це мультивертикальна продуктова ІТ-компанія з експертизою у видобутку і монетизації трафіку. Більше про компанію.