Новини

Чайна церемонія для учасниць Business Woman Club від Андрія Старовойта

Сьогодні учасниці нашого Клубу завітали до почесного монаха Шаолінського монастиря Андрія Старовойта, який також є ментором Business Woman Club.

Андрій Старовойт провів чайну церемонію і присвятив її темі «Місія себе як людини». Цього разу наставник пригощав гостей чаєм пуер із назвою «Лан Гуей Жен 兰贵人», що означає «Сироватка правди».

Цей різновид чаю походить із Китаю та навідміну від інших видів із часом не псується, а стає тільки кращим. Пуер відомий очищуючими властивостями і дарує особливе відчуття укорінення та стабільності.

По завершенню чайної церемонії учасниці Клубу привітали наставника з Днем народження та висадили ялинку і три саджанці гінкго білоба (райське дерево) на території школи бойових мистецтв «Пересвіт», де й проходила церемонія. Дерева висаджували в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Під час спілкування кожна учасниця поставила наставнику важливі питання.

«Для нас дуже цінні церемонії від нашого наставника і ментора. Бо так ми розвиваємо власний духовний світ і знаходимо відповіді на складні питання. Сьогодні в нас було подвійне свято: з чайною церемонією ми поєднали висадження дерев, а також привітали нашого ментора з Днем народження, яке було нещодавно. Ми мали можливість поспілкуватися на важливі теми, які розвивають нас як людей і дають можливість зрозуміти місію свого життя та куди нам рухатись далі»,

— коротко підсумувала зустріч президентка бізнес-клубу Ганна Крисюк і подякувала Андрію Старовойту за виділений час, а також всім учасницям і кандидаткам, які долучилися до зустрічі.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.