Новини

Чим запам’яталася 6-та гуманітарна місія МШДУ

Завершилась шоста гуманітарна місія Міжнародного штабу допомоги українцям та партнерів на передову.

Цього разу поїздка була присвячена трьом основним напрямкам роботи Штабу: гуманітарній допомозі населенню та військовим, проєкту «1000 автомобілів свободи» та новій ініціативі «100 пожежних автомобілів для України».

Отже, результати гуманітарної місії наступні:

  1. Гуманітарну допомогу отримали Авдіївська РА, 50 та 103 військові бригади, військовий шпиталь Донеччини, жителі та поліції міста Дружківка. У складі вантажів: продукти харчування, бронежилети, медичні препарати, засоби гігієни та інше.
  2. Передали машини для військових частин А4221, А0342; А0515, А2802, 24-й бригаді, у межах проєкту «100 автомобілів свободи», ініційованого головою Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький та головою ГО «Добро.Дій» Igor Dulyn за підтримки Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) та ЛОК – Львівський Оборонний Кластер.
  3. Передали першу пожежну машину у межах проєкту «100 пожежних автомобілів для України», який ініційований благодійним фондом «Озеленення України та Асоціацією українців у Люксембурзі «LUkraine» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям.
  4. Висадили яблуні на території Дружківського відділу поліції у межах проєкту Greening of the Planet на честь переданого пожежного автомобіля.

Серед учасників гуманітарної місії: Ганна Крисюк – ініціатор проєкту «100 пожежних автомобілів для України», голова МШДУ, Костянтин Костирко – власник компанії «М’ясоТоп», Яна Коньок – координатор проєктної діяльності МШДУ, Орест Бас – волонтер МШДУ, Олександр Меєрс – координатор МШДУ в Дніпропетровській області, Дмитро Шульмейстер та Кирило Новіков – представники ЛОК.

«Велика вдячність усім донорам, партнерам і всім, хто зробив цю місію можливою. Наразі надзвичайно важливо не просто надсилати допомогу на передову. Потрібно підтримувати наших воїнів, підіймати бойовий дух. Саме такі гуманітарні місії допомогають це зробити, а також зрозуміти поточні потреби та надихнути на подальшу боротьбу. Ми зібрали інформацію про потреби на осінь та зиму. Тож повертаючись, уже плануємо наступну гуманітарну місію, щоб допомогти нашим захисникам якомога швидше повернути наші території і перемогти», – прокоментувала голова МШДУ Ганна Крисюк.

Дякуємо Львівському оборонному кластеру, начальнику Львівського обласного ТЦК та СП Олександру Тіщенку, заступнику голови Львівської ОВА Юрію Бучку, БФ «Подоляни», ГО «МОЖУ», Аліні Скомороховій, компанії «М’ясоТоп», Представництву Угорської Економічної Служби Допомоги в Україні і Почесному Консульству Угорщини в Тернополі та Тернопільській області, Львівському медичному фаховому коледжу післядипломної освіти, Асоціації українців Люксембургу «LUkraine», Миколі Жарову, родині Ткач, БФ «КОЛО», Фонду Forpost.fund, Ma Li, Alexey Poloncuk, Західному регіональному управлінню державної прикордонної служби, Лідії Шестак-Алієвій, Business Woman Pro Canada та Greening of the Planet.

Ви наближаєте нашу перемогу!
Слава Україні! Героям Слава!