Новини

Ділова поїздка у Грузію: Зустріч з власницями бізнесу

Сьогодні, 5 серпня, одноклубниці «Business Woman Club», перебуваючи з діловим візитом у Грузії, Тбілісі, зустрілись та предметно поспілкувались з представницями місцевих жіночих бізнес-об’єднань.

У складі української делегації Президент Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та Яна Коньок, комунікаційний менеджер Клубу.

З Грузинської сторони у зустрічі взяли участь представниці Жіночої ради Грузії та Асоціації ділових жінок.

За чашкою кави вдалось поспілкуватись з власницями бізнесу у сфері медичного туризму, нерухомості, рітейлу, коучингу, квіткової індустрії та ін..

Спілкувались про можливості бізнес-співпраці, соціальних ініціатив, жіночого насильства та об’єднання людей довкола теми «Озеленення Планети». А також з ініціативи пані Ліліани Дмитрієвої домовились про висадження восени у Тбілісі Парку дружби України та Грузії, в якому ростимуть фруктові дерева.

«Жіноче підприємництво і соціальна відповідальність бізнесу в Грузії представлені на дуже високому рівні і є дуже близькими і синергічними до нас, до України. Дякую Валентині Марджанішвілі, керівниці організації «Грузино-український будинок преси та книги» за організацію конструктивних і предметних зустрічей, адже багато з ким ми вже невдовзі розпочнемо співпрацювати», – ділиться Ганна Крисюк.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.