Новини

Донеччина відкриває проєкт «100 пожежних автомобілів»

З Донецької області стартував проєкт «100 пожежних автомобілів для України». Він розпочався із передачі пожежної машини від Асоціації LUkraine Донецькій ОВА для потреб ГУ ДСНС у Донецькій області. 

Про ініціативу оголосили після підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією українців в Люксембурзі «LUkraine», Донецькою обласною військовою адміністрацією та БФ «Озеленення України» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям. 

Основною метою проєкту є організація закупівлі та доставки 100 пожежних авто для порятунку життя людей, природи та лісових масивів у співпраці з ДСНС України, військовими адміністраціями й Державним агентством лісових ресурсів. 

Після підписання Меморандуму, відбулась і передача першого пожежного автомобіля. 

Машину доставили в Україну представники БО «Благодійний фонд «До перемоги»». 

Ключі від авто передала Ганна Крисюк – голова МШДУ, голова БФ «Озеленення України» разом із представниками Штабу та партнерами проєкту: Костянтин Костирко – власник компанії «М’ясоТоп», Яна Коньок – координатор проєктної діяльності МШДУ, Орест Бас – волонтер МШДУ, Олександр Меєрс – координатор МШДУ в Дніпропетровській області, Дмитро Шульмейстер та Кирило Новіков – представники ЛОК. Які приїхали на Схід із 6-ою гуманітарною місією. 

Машину офіційно прийняли: Олексій Мігріна – начальник ГУ ДСНС України у Донецькій області за участі Павла Кириленка – голови облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації. 

Також для області передано аптечки від Львівського обласного військового комісаріату Олександра Тіщенка, бронежилети від Львівського оборонного кластеру, гігієна та продукти харчування від БФ «Подоляни» та інший гуманітарний вантаж від голови ГО «МОЖУ» Аліни Скоморохової, Міжнародного штабу українцям допомоги й Угорської економічної служби. 

У рамках проєкту «100 пожежних автомобілів для України» відбуватиметься ряд заходів для акумуляції коштів, щоб до кінця поточного, 2021 року, організаторам вдалось купити до 10 пожежних автомобілів для Луганської, Донецької, Харківської й Херсонської областей. 

Екологічною традицією під час передачі авто буде висадка 10-ти дерев задля відновлення екосистеми України та Планети загалом. 

Сьогодні така традиція була започаткована. Донори Асоціації українців у Люксембурзі, які стали спонсорами першого авто, висадили стартове дерево у Дружківці, а інші 9 дерев протягом тижня висаджуватись у Донецькій області представники ДСНС, адміністрація, волонтери.