Новини

Дипломатична зустріч учасниць «Business Woman Club»

Дипломати відіграють значну роль у забезпеченні миру, спокою та безпеки у всьому світі.

Серед учасниць міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» також є й Надзвичайні та Повноважні Посли, Консули іноземних держав в Україні. Саме це допомагає більш широко опрацьовувати та розуміти проблеми та переваги України на міжнародному рівні.

Сьогодні президент Клубу Ганна Крисюк провела дипломатичну зустріч з учасницями «Business Woman Club». Присутніми були: Драгіца Понорац – Посол Чорногорії в Україні, Елена Летісія Тереса Мікусінскі – Посол Аргентини в Україні та Тетяна Чубак – Почесний Консул Угорщини в м.Тернопіль.

Під час зустрічі вдалось обговорити можливості співпраці щодо обміну досвідом між країнами, які вже зовсім скоро ми зможемо презентувати громадськості.

По завершенні зустрічі було підписало Етичний кодекс Клубу, принципів якого повинна дотримуватись кожна учасниця «Business Woman Club». Кодекс регулює відносини представниць об’єднання між собою та із суспільством.

А після, Ганна Крисюк запросила дипломаток до участі в V Міжнародному жіночому бізнес-форумі «Business Woman 2020», який проходитиме 4 червня за підтримки «Business Woman Club».