Новини

Дипломатичний сніданок BW Club з діловим клубом при МЗС України

Час невпинно змінює нас, змушує модеруватися, адаптовуватися та вдосконалюватися. У сучасних умовах поняття жінка суттєво видозмінилося та глобалізувалося.

Зараз жінка – це 50% успіху держави. Саме тому вони повинні знайомитись, обмінюватись досвідом та спільно реалізовувати різноманітні ініціативи, проєкти.

Сьогодні відбулась одна з подібних зустрічей. Учасниці «Business Woman Club» провели дипломатичну зустріч-сніданок з діловим клубом при Міністерстві закордонних справ України за участі першої заступниці Міністра – Еміне Джапарової.

Протягом декількох годин жінки розповідали про свої можливості. У рамках співпраці проговорили різноманітні й ефективні методи популяризації України на міжнародному рівні.

«Жіноче лідерство – це світовий тренд, і Україна – частина цього світу. Ми теж поступово руйнуємо ментальні стіни стереотипів. Вірю, що в системі публічного управління України та на керівних посадах у великих компаніях буде більше висококваліфікованих жінок. Все тільки починається. Ми раді, що Business Woman Club має можливість об’єднувати таких жінок та знайомити їх з собі рівними», ділиться президент Клубу Ганна Крисюк.