Новини

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак презентувала інвестиційну привабливість Львівщини у Польщі

24-25 березня у Кракові проходить один із найбільших Європейських інвестиційних форумів «Invest Cuffs 2023». У рамках заходу Ірина Гримак презентувала інвестиційну привабливість Львівщини та розповіла про інноваційні проекти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Під час свого виступу голова Львівської обласної ради наголосила на тому, що розвиток технологій та інноваційних проектів в області має великий потенціал для приваблення інвестицій та створення нових робочих місць, що особливо важливо для швидкого відновлення економіки України в умовах війни та після перемоги.

До обговорення долучився генеральний консул України у Кракові Вячеслав Войнаровський, президентка Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць в Україні Вероніка Марчук та голова Business Woman Club Ганна Крисюк. Мова йшла про нові бізнес-можливості для України у перспективі післявоєнної співпраці з європейськими партнерами. 

Вероніка Марчук організувала на форумі відкриття українського простору “Strefa_UA”, де 25 березня відбудеться 4 секції на теми: «Співпраця польського та українського бізнесу під час війни – фундамент спільної відбудови України», «Воєнна реальність та бізнес», «Роль жінок у воєнний час» та інші. А також пройде прес-конференція Міжнародного штабу допомоги українцям та презентація нового випуску журналу Business Woman. Тож після виступу Ірини Гримак, Вероніка Марчук запросила всіх гостей завтра долучатися до заходів в українській кімнаті.