Новини

Головне із 7-ї гуманітарної місії мшду

Підсумки 7 гуманітарної місії МШДУ

На вихідних завершилась сьома гуманітарна місія Міжнародного штабу допомоги українцям.

Учасники місії передали нашим захисникам і захисницям 4 позашляховики для 125-ї бригади, ВЧ 3035 Нацгвардії та Авдіївської РДА у межах проєкту «1000 автомобілів свободи», ініційованого  ініційованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким і гловою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ і Львівського оборонного кластеру.

Також доставили гуманітарні вантажі, у складі яких бронежилети від Львівського оборонного кластеру; продуктові набори від МШДУ, ГО «Інститут культури України», Євгена Клопотенка, Марини Соботюк, Миколи Курбанова, Олександра Меєрса; аптечки, спальники, покривала й каримати від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка; рекордні вареники та тушонки від Марії Чорної; хліб від Владлени Умнової; печиво від кондитерської компанії BISCOTTI; ліки від Business Woman Pro Canada та Надії Яшан.

Участь у гуманітарній місії  взяли Ганна Крисюк, Костянтин Костирко, Кирил Новіков, Богдан Кисіль, Руслан Дяків, Вікторія Точек, Микола Цимбала та Софія Турчак. Вони відвідали Херсонщину, Авдіївку, Краматорськ, Дружківку, Лиман та Ізюм. Обговорювали поточні потреби з головою Донецької ОВА Павлом Кириленком, головою Авдіївської РДА Віталієм Барабашем, секретарем Лиманської ОТГ Надією Ляшко. Регіону вкрай необхідні генератори, спальники, автомобілі, рації, дрони, їжа та ліки.

Найскладніша ситуація у Лимані та Ізюму. Там зруйновано 80%, відсутнє опалення та водопостачання, люди виживають як можуть. Тому голова МШДУ Ганна Крисюк анонсвала підготовку до наступної гуманітарної місії на початок грудня, під час якої планується передача більшої кількості гуманітаної допомоги цим містам. Пані Ганна подякувала всім партнерам і донорам за підтримку та закликала долучатися до наступної гуманітарної місії, бо потреб стає все більше у звʼязку з наближенням зими.

Окрема подяка мережі автозаправних комплексів ОККО, які забезпечили пальним сьому гуманітарну місію МШДУ. Також дякуємо нашим партнерам, завдяки яким вдалося здійснити цю поїздку: голова Львівської ОВА Максим Козицький, ЛОК – Львівський Оборонний Кластер, мережа автозаправних комплексів OKKO, Львівський гуманітарний хаб, начальник Львівського обласного ТЦК та СП Олександр Тіщенко, ГО «Інститут культури України», Євген Клопотенко, Марина Соботюк, компанія «Мʼясо Топ», кондитерська компанія BISCOTTI, ГО «Добро.Дій», пекарня “Ваш Лаваш”, Марія Чорна, Олександр Меєрс, Микола Курбанов, Владлена Умнова, Business Woman PRO Canada та Надія Яшан.

Разом до перемоги!