Новини

Гуманітарна місія: Авдіївка отримала допомогу

Учасники 6-ї гуманітарної місії передали допомогу Авдіївській РА, 50 та 103 бригаді і військовому шпиталю Донеччини від Міжнародного штабу допомоги українцям та інших партнерів.

У складі гуманітарного вантажу наступне:

  • аптечки від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка;
  • бронежилети від Львівського оборонного кластеру;
  • засоби гігієни та продукти харчування від БФ «Подоляни» та від ГО «МОЖУ»;
  • м’ясні вироби від компанії «М’ясоТоп»;
  • інша гуманітарна допомога від Представництва Угорської Економічної Служби Допомоги в Україні і Почесного Консульства Угорщини в Тернополі та Тернопільській області.

Участь в 6-й гуманітарній місії взяли: Ганна Крисюк – голова МШДУ, Костянтин Костирко – власник компанії «М’ясоТоп», Яна Коньок – координатор проєктної діяльності МШДУ, Орест Бас – волонтер МШДУ, Олександр Меєрс – координатор МШДУ в Дніпропетровській області, Дмитро Шульмейстер та Кирило Новіков – представники ЛОК.

Нагадаємо, сьогодні, 7 вересня, стартувала шоста гуманітарна місія на передову, у рамках якої представники МШДУ передали перший пожежний автомобіль із сотні від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine» для потреб ГУ ДСНС у Донецькій області.

Ініціювали проєкт «100 пожежних автомобілів для України» Асоціація «LUkraine» та БФ «Озеленення України» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям.

Також під час шостої гуманітарної місії будуть передані автомобілі та гуманітарні вантажі у межах проєкту «1000 автомобілів свободи».