Новини

HELP Business Woman: У Business Woman Club запрацювала медична група

Безперечно, здоров’я жінки є запорукою успіху та добробуту всієї сім’ї. Саме жінка створює родинний затишок, клімат в сім’ї. Тому дбати про жіноче здоров’я потрібно з особливою увагою і турботою.

«Business Woman Club» дбає про здоров’я своїх учасниць. Саме тому у Клубі запустили медичну групу «HELP Business Woman». Керує групою лікар з багаторічним досвідом, одноклубниця – Ірина Євтушенко.

Відтепер кожна учасниця «Business Woman Club», перебуваючи у даній групі, може ставити запитання щодо власного здоров’я, чи здоров’я сім’ї. Отримувати консультації. На постійній основі надаватимуться різноманітні поради щодо сезонних захворювань та як їх уникнути. Підніматимуться важливі теми. Група функціонує 24/7.

Також у подарунок від Клубу кожна учасниця має можливість пройти діагностику здоров’я і отримати власний паспорт здоров’я.

Вчора, 10 червня, відбулась зустріч групи «HELP Business Woman», на якій Ірина Миколаївна розповіла про жіночі гормони та яку роль вони відіграють у житті кожної жінки.

 «Жіноче здоров’я — це безцінний скарб, дарований природою. Любіть себе, піклуйтеся про себе. А ми даємо Вам можливість впевнитись, що все гаразд. А у разі необхідності — допоможемо зробити якісне лікування доступним», – ділиться президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк.