Новини

Хорватія відкрита до співпраці з українськими підприємицями

З 21 по 25 липня учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» перебували у Хорватії (м. Загреб, м. Опатія, м. Рієка) з діловим візитом.

Організація поїздки у Хорватію відбулась на запрошення одноклубниці, Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич. За вагомої підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Республіці Хорватія.

До складу української делегації увійшли: перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк, голова правління Видавничого дому «Картель» Ірина Асман, засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційний менеджер «Business Woman Club» Яна Коньок.

Розпочався діловий візит із зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Хорватії Василем Кириличем та покладанням квітів до пам’ятника видатному українському письменнику Тарасу Шевченку за участі української діаспори в Хорватії.

Наступна зустріч відбулась з представниками української діаспори в Хорватії, відвідуванням музею наївного мистецтва та висадженням дерев у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» на території Посольства України в Хорватії.

Важливим заходом наступного дня став бізнес-форум «Співробітництво жіночих бізнес-клубів України та Хорватії». Знаковою подією форуму стало підписання Меморандуму про співпрацю між «Business Woman Club» і «Croatian Employers’ Association» (Хорватська спілка роботодавців).

У ході події сторони обговорили майбутню співпрацю, спільні проєкти та нові можливості, що відкриваються після підписання Меморандуму.

Опісля відбулася зустріч з керівником Управління з економічної діяльності та розвитку співпраці Міністерства закордонних та європейських справ Хорватії Іванною Живкович.

Пані Живкович презентувала економічні та географічні особливості Хорватії, загальний інвестиційний та соціальний стан держави.

Також українську делегацію офіційно привітав Міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грлич Радман.

І заключною зустріччю дня стало знайомство з ІТ-компанією «SPAN», яку презентували Антонія Капович, директор з персоналу, Саша Крамар, головний директор з маркетингу та Драган Маркович, директор з ділових операцій. Вони розказали про компанію, її діяльність, фахівців та особливості діяльності.

У відповідь Ганна Крисюк розповіла про теперішню ситуацію з ІТ-індустрією в Україні та її важливість для нашої країни. Загалом Ганна висловила бажання створювати смарт міста в Україні та запросила хорватську компанію до співпраці в рамках проєкту «Greening of the Planet».

Третього дня учасниці «Business Woman Club» зустрілись з мерією міста Опатія. У зустрічі взяли участь мер міста Фернандо Кіригін, його замісниця Крістіна Джукіч та президентка міської ради Нева Слані.

Мер міста запросив гостей здійснити ще один візит у місто, щоб посадити дерева в Опатії. Оскільки процедура висадження дерев у місті досить складна та потребує часу для отримання необхідних дозволів.

Пізніше українська делегація відкрила для себе інноваційний хорватський проєкт «HUBBAZIA», що ставить за мету допомогти молодим людям відкрити свій власний бізнес або розпочати унікальний проєкт.

Останнього дня відбулось висадження дерев у місті Рієка за участі місцевої влади та представників компанії «Croatian Employers’ Association». Декоративну сливу посадили в парку міста. Також на висадці були присутні місцеві ЗМІ.

Протягом 4-ох днів всі зустрічі проходили максимально продуктивно та результативно. А це ще раз доводить, що Хорватія відкрита до співпраці з Україною задля взаємовигідних інтересів обох країн. 

Вже зовсім скоро всі напрацювання після візиту в Хорватію учасниць «Business Woman Club» будуть реалізовані та заплановані результати будуть досягнуті.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.