Новини,  Нотатки BW Club

Клубна зустріч Business Woman Club

Учора відбулась щомісячна клубна зустріч в офлайн і онлайн режимах із учасницями та кардитатками BW-Club. Одноклубниці підвели підсумки місяця і обговорили плани діяльності Клубу на грудень.

Традиційно на подібні зустрічі ми запрошуємо віп-гостей, топ-експертів зі сфери, яка цікава учасницям Клубу. Цього разу запрошення прийняла заступниця голови Європейського банку реконструкції та розвитку Ірина Кравченко.

Пані Ірина розповіла про основні вектори роботи Європейського банку реконструкції і розвитку, презентувала стратегію гендерного розвитку та поділилася знаннями щодо створення грантів для жіночого підприємництва.

Потім обговорили можливість організації міжнародного круглого столу, присвяченого гендерній тематиці та розвитку жіночого підприємництва.

Дякуємо, всім, хто долучився до зустрічі. Вдячні пані Ірині за цікаву бесіду та цінні знання. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Ми впевнені, що #ЖінкаМожеВсе.