Новини

Клубна зустріч місяця та офіційне прийняття  нових учасниць BW-Club

Учора відбулась Клубна зустріч із ментором BW-Club і президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом на тему залучення грантового фінансування. Проте, зустріч розпочали із офіційного прийняття в Business Woman Club нових учасниць.

Відповідну табличку учасниці Клубу отримали: Ірина Андрющенко, співвласниця комунікаційної платформи Handy.AI та IT-компанії D2, Олена Кобець, генеральна директорка АТ “Укргазвидобування” та старший партнер Адвокатського об’єднання «Legal IQ Group», Олена Павелко, фінансова директорка «DC Privilege».

«Я дуже тішуся, що учасниць Клубу стає все більше і не тільки з Києва, а й з регіонів. Для нас дуже цінна спіпраця з такими потужними, цікавими і активними жінками», 

– привітав нових учасниць Віктор Лях.

Після прийняття нових учасниць пан Віктор разом із колегами: програмним директором Фонду Східна Європа Наталею Слинько і менеджером із розвитку програм Любовʼю Марголіною – коротко представили свій двадцятирічний досвід роботи із грантами. Експерти дали цінні поради щодо можливостей залучення грантового фінансування для Клубу і для компаній одноклубниць, запропонували шляхи взаємодії з Фондом Східна Європа та орієнтовний план дій для формування грантових заявок.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк представила кожну учасницю і їх бізнеси. Згодом одноклубниці поставили свої запитання і обговорили плани лютого, зокрема:

  • ділову місію до ОАЕ 20-24 лютого, де заплановано ряд важливих зустрічей із представниками влади та бізнесу;
  • глобальну екологічну ініціативу «Озеленення Планети», яку Клуб буде реалізовувати в цьому році по всьому світу і кожна учасниця   матиме можливість підтримати і допомогти з організацією;
  • заплановані заходи одноклубниць, які розширюють можливості співпраці як у сфері бізнесу, так і дипломатії.

Зустріч відбувалася вже у звичному гібридному форматі: і онлайн, і наживо. По завершенні спланували спільну виїзну стратегічну сесію по написанню грантових проєктів у трьох напрямках: екотематика, жіноче лідерство та допомога безпритульним тваринам.

«Кожна учасниця Business Woman Club унікальна, фахова та досвідчена, але разом ми ще сильніші і справді можемо все. Ми доповнюємо сильні сторони одна одної, допомагаємо і підтримуємо кожну одноклубницю. Пишаємось, що наша спільнота розширюється і розвивається. Дуже раді співпраці з Фондом Східна Європа і впевнені, що разом ми можемо набагато більше, ніж навіть можемо уявити»,

– прокоментувала пані Ганна.

Business Woman Club – це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.

Учасницями Клубу можуть бути тільки жінки. Водночас BW-Club відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію Клубу.

Стати учасницею Business Woman Club: https://forms.gle/q4V5V2T68DJAR3oy9 

Приєднатися до клубу в якості партнера: https://forms.gle/rkLM3WNyfjr2Cs6r8