Новини

Курси української мови для дипломатів

Сьогодні, у День української мови та писемності, стартував освітній курс «Українська мова для дипломатів».

Курс ініційований міжнародним жіночим клубом Business Woman Club за підтримки Міністерства закордонних справ, ГО «Інститут культури України» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як розповіла президентка BW-Club Ганна Крисюк, ідея створення такого курсу належить нашій одноклубниці Надзвичайному і Повноважному Послу Хорватії в Україні Аніці Джамич.

Курс розрахований на 3 місяці. Уроки проводитимуть щотижня як онлайн, так і офлайн. Навчальний план розробили фахівці Інституту філології КНУ.

На перший урок завітали посли, представники ЗМІ, наші одноклубниці, ментори та президентка Клубу Ганна Крисюк. Також долучився ректор університету – Бугров Володимир Анатолійович та викладачі.

По завершенні уроку для всіх пролунала пісня «Щедрик» у виконанні народної хорової капели університету «Дніпро». А перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова запропонувала дипломатам виконати «Щедрик» на Різдво.

«Ми створили цей курс не тільки для того, щоб поліпшити рівень володіння українською мовою серед дипломатів, а також, щоб презентувати багатство української культури. Ми вдячні Міністерству закордонних справ, ГО «Інститут культури України» та Київському національному університету імені Тараса Шевченка  за те, що підтримали таку ідею і допомогли її реалізувати»,

— зазначила Ганна Крисюк.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.