Новини

Майстер-клас «Зв’язки вирішують все» від Сергій Гайдайчук для BW Club

У Києві відбулась щомісячна клубна зустріч членкинь міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club», який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Зустрічі Business Woman Club – місце обміну напрацюваннями, прийняття важливих рішень та вирішення необхідних питань.

Під час зустрічі членкинь Business Woman Club свій авторський майстер-клас «Зв’язки вирішують все» провів Сергій Гайдайчук, засновник і президент найбільшого бізнес-клубу країни CEO Club Ukraine.

Сергій Анатолійович об’єднує людей зі студентської лави. За 10 років він обробив безліч інформації на тему нетворкінгу і розвитку соціального капіталу, перепробував більшість відомих інструментів. Шляхом проб та помилок розробив власну систему формування і управління Персональною Мережею Зв’язків (ПСС).

Ретельно вибираючи оточення ми вибираємо не тільки людей, з якими радісно йти по життю, ми вибираємо самих себе: наповнених світлом, упевненістю в своїх силах і любов’ю, або ж тугою, невпевненістю і недоречністю. Ми вибираємо те, що зможемо потім нести в світ. Ми вибираємо те, якими ми будемо завтра.

bw-club-zustrich-gaidaichuk-02
bw-club-zustrich-gaidaichuk-03
bw-club-zustrich-gaidaichuk-06
bw-club-zustrich-gaidaichuk-05

Членами BW-Club можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.