Новини

Мешканцям Лиману та Ізюму необхідна гуманітарна допомога

80% зруйнованих будинків, із транспорту – тільки велосипеди, приготування їжі на вулиці, відсутність водопостачання та опалення – таким Лиман побачили учасники 7 гуманітарної місії МШДУ. В Ізюмі ситуація дуже схожа.

Вони прибули в місто та передали гуманітарну допомогу, у складі якої продуктові набори від МШДУ та «Team4UA» від Олександра Меєрса, спальники, хліб і солодощі. Проте цієї допомоги недостатньо.

Секретар Лиманської ОТГ Надія Ляшко поспілкувалася із учасниками гуманітарної місії та звернулася до Міжнародного штабу допомоги українцям і Асоціації українців у Люксембурзі LUkraine зі проханням допомогти з технікою: «Наближається зима, нам потрібно терміново облаштовувати місця для обігріву, відремонтувати будинки, де це можливо, та рятувати людей від холоду».

«Плануємо наступну гуманітарну місію, під час якої хочемо привезти у Лиман та Ізюм спальні мішки, свічки, плитки, генератори, ну і звісно їжу. Також дуже важливо допомогти із будівельними матеріалами і навіть плівкою, якою можна закрити вікна», – сказала голова МШДУ Ганна Крисюк та додала: «Поїзка до Лиману була дуже складна психологічно. Хочеться, щоб весь світ почув про наших знедолених війною людей. Зробимо все, щоб допомогти їм. Дуже дякую всім, хто долучився до збору вантажу для цієї гуманітарної місії: голова Львівська Обласна Державна Адміністрація Максим Козицький, ЛОК – Львівський Оборонний Кластер, мережа автозаправних комплексів OKKO, Львівський гуманітарний хаб, начальник Львівського обласного ТЦК та СП Олександр Тіщенко, ГО «Інститут культури України», Євген Клопотенко, Maryna Sobotiuk, компанія «Мʼясо Топ», кондитерська компанія BISCOTTI, ГО «Добро.Дій», Пекарня Ваш Лаваш Львів, Марія Чорна, Олександр Меєрс, Владлена Умнова, Business Woman PRO Canada та Nadiya Yashan».

Разом до перемоги!