Новини

Міжнародне партнерство та співпраця – невід’ємна складова діяльності Business Woman Club

Налагодження партнерських зв’язків та розширення міжнародної співпраці є одним із основних завдань розвитку української економіки.

Перебуваючи з діловою місією у Грузії, Тбілісі учасниці «Business Woman Club» проводять безліч ділових бізнес-зустрічей задля налагодження співпраці обох країн.

У складі української делегації Президент Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та Яна Коньок, комунікаційний менеджер Клубу.

Однією з цікавих подій поїздки стала зустріч з Фінансовою компанією «Financial outsource», в особі власника Гіги Муртсхваладзе та головного менеджера Джорджі Хатіашвілі. Компанія представляє інтереси більш ніж 150 бізнес-асоціацій.

Відбулась зустріч за сприяння одноклубниці Ярослави Бояркіної – фінансиста, керівника Київського представництва ДК Привілегія, управляючого партнера компанії G-FUND.LTD (Грузія).

Під час ділової та продуктивної розмови сторони обговорили основні шляхи подальшої співпраці, які вже зовсім скоро буде реалізовано.

Далі представниці українського бізнесу провели зустрічі з Асоціацією фермерів Грузії, в особі президента Тамари Торії та організацією «Зелене партнерство заради миру», в особі керівника Алексі Ноніадзе.

У ході зустрічі відбулись перемовини щодо умов співпраці, а також можливості висадження Алеї миру між Грузією та Україною.

Крім того, учасниця «Business Woman Club», власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва презентувала свій бізнес та запропонувала шляхи співробітництва.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.