Новини

На передову передали 230-те авто для військових

Проєкт “1000 автомобілів свободи”, ініційований Львівською ОВА та ГО “Добро.Дій”, продовжує забезпечувати наших захисників і захисниць броньованими автомобілями, швидкими та іншою допомогою

3 серпня у Львові відбулась передача 5-ти авто у рамках ініціативи “1000 автомобілів свободи” за участі організаторів проєкту.

Із вітальними словами виступили голова голова Львівської ОВА Максим Козицький, голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк, керівник Львіського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, голова профспілки «Львівобленерго» Тарас Костів і власник компанії NerdySoft Масим Лецюк.

Серед переданих машин – 2 авто від Львівської ОВА для полку національного призначення «САФАРІ» Національної поліції України та для військової частини А4221, 2 авто від ПрАТ «Львівобленерго» на військову частину А1788 та одна машина від ІТ-компанії «NerdySoft» для військової частини А0284.

Уже традиційно у добру путь автівки освятив священник отець Олег. Усі автомобілі укомплектовані бронежилетами від Львівського оборонного кластеру, продуктовими наборами від МШДУ та аптечками.

Також під час передачі автомобілів були присутні: заступники голови ЛОВА Юрій Холод, Юрій Бучко та Олександр Кулепін, координатор проєкту «1000 автомобілів свободи» Богдан Кисіль, голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин і партнер проєкту Костянтин Костирко.