Новини

Новорічний бал закружляв у танці успішних жінок України

20 грудня міжнародний жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club» провів новорічний бал-маскарад.

Розпочали захід з вітальних слів президентки Клубу Ганни Крисюк: «Сьогоднішній захід є підсумовуючою подією року для «Business Woman Club». 2021 рік був особливим. І особливим зробили його саме люди: щирі, самовіддані та відповідальні. Дякуємо учасницям Клубу, друзям та партнерам за синергію, яка вирує на наших заходах та й загалом у діяльності нашого об’єднання. Нехай вечір принесе по-справжньому чарівні емоції!»

Серед гостей заходу власники великого та середнього бізнесу як в Україні, так і за кордоном, представники влади та дипломатії. А також співорганізатори глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», які підбили підсумки ініціативи за поточний, 2021, рік.

До привітань приєднались також і гості-ментори, – президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, народний депутат України Дмитро Лубінець, державний секретар КМУ Олександр Ярема та Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Після, – відбулось нагородження найактивнішої учасниці «Business Woman Club» протягом 2021 року. Нею стала Ліліана Дмитрієва, власниця ягідного розплідника «Брусвяна». Та ментора Клубу – Марека Шафіна, Надзвичайного і Поважного Посла Словаччини в Україні. Саме ці особи доклали максимум зусиль до розвитку об’єднання та долучались до практично всіх його заходів.

Жоден бал не можливий без танцмейстра та його настанов у правильності виконання танцю. Танцмейстром події був Антон Нестерко, професійний танцівник, фіналіст чемпіонату світу в Парижі, учасник шоу «Танці з зірками». Який у свою чергу представив танцювальну пару, яка допомагала гостям опановувати майстер-класи – майстри спорту України, фіналісти кубка Європи Дмитро Євтерьов та Валерія Дорофея.

Протягом вечора гості мали 3 майстер-класи: повільний та віденський вальси, танго. Згідно яких журі вибрали кращу танцювальну пару вечора, – Ліліану Дмитрієву, власницю ТОВ «Брусвяна» та її партнера.

Згодом на  гостей чекало музичне привітання від Сергія Лазановського — переможця проєкту «Голос країни». Він представив нові пісні та запалив позитивним настроєм усіх присутніх.

Неочікуваним подарунком від Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини в Україні Елени Летісії Мікусінскі став традиційний аргентинський танець, виконаний аргентинським танцівником.

На честь сьомої річниці журналу відбулася презентація нового номеру глянцю «Business Woman». Обличчям обкладинки стали Олена Павелко, фінансовий директор «DC Privilege» та Ярослава Бояркіна – керівниця Київського представництва «DC Privilege». До привітань долучилися директори іноземних представництв: Анна Воронова з Португалії, Надія Яшан з Канади, Таміла Вєлковська з Північної Македонії та Марія Гаврилюк з Праги.

Однією з важливих подій свята було обрання та нагородження Королеви балу. Рішення суддів було одноголосним. Королевою балу стала Аліна Скоморохова, власниця металургійного заводу «Тін Імпекс».

Кожна переможниця номінацій отримала подарунки від провідної ізраїльської косметологічної компанії «BOTOGENETIC».

Заключною частиною Новорічного балу стало вивезення святкового торта.