Новини

Офіційний прийом у резиденції Посла Аргентинської Республіки в Україні

У резиденції Посла Аргентинської Республіки в Україні Елени Летісії Тереси Мікусінскі відбувся офіційний прийом учасниць «Business Woman Club», менторів та партнерів.

У невимушеній обстановці проходила презентація інвестиційного та туристичного потенціалу Аргентини. Обговорено нові можливості для взаємодії між бізнесами як України, так й Аргентини.

У ході зустрічі з ініціативи пані Посла та у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» на території резиденції було висаджено райські яблука та виноград, що має назву «Слава Україні», подарований директором корпорації «Укрвинпром» Володимиром Кучеренком.

Участь в офіційному прийомі взяли: Ганна Крисюк, президент «Business Woman Club»; Юлія Бичай, директор «Business Woman Club»; Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні; Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна»; Ірина Асман, СЕО ПрАТ «Картель»; Ірина Євтушенко, лікар-гомеопат; Ігор Козловський, ментор Клубу, філософ, релігієзнавець; Віталій Романчукевич, віце-президент Асоціації банків України; перший заступник голови правління Індустріал Банк; Вадим Парасочка, координатор групи у Клубі «Бізнес та інвестиції»; Дмитро Кулібабін, співорганізатор проєкту «Greening of the Planet» у Сумській області.

«Дуже дякуємо пані Летіції за гостинність та позитив, а нашим учасницям Клубу, менторам і партнерам спасибі за синергію та жваве спілкування на різну тематику», – ділиться президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк.