Перше засідання Жіночої Ради Підприємниць
У Києві відбулося перше засідання першої в Україні Жіночої Ради Підприємниць при Голові Київської обласної військової адміністрації.
Ця чудова ініціатива виникла під час проведення міжнародного жіночого форуму на Київщині «Жіноче лідерство в часи викликів».
Рада обговорила різноманітні питання бізнесу, такі як оподаткування, ековідновлення, інвестиції, будівництво, реабілітація, освіта, переробка, підтримка ЗСУ тощо.
Голова адміністрації Руслан Кравченко докладатиме максимум зусиль для підтримки і розвитку цієї ініціативи, а з підтримкою народної депутатки Анни Пуртової заплановані завдання будуть реалізовані.
Ми віримо у силу жіночої синергії та підтримуємо гасло нашого клубу: “Жінка може все”.
Запрошуємо інших підприємниць також долучитися до Ради, оскільки перед нами стоїть багато роботи з відновлення України.
Вам також може сподобатись
Клубна зустріч групи грантової підтримки та фандрайзингу
06.09.2024
Премію «Woman 2023» отримали учасниці «Business Woman Club»
18.04.2024