Новини

Під час зустрічі BW-Club відбулася презентація нового випуску журналу

24 вересня у Львові презентували новий номер журналу «Business Woman» під час офіційного прийому BW-Club.

Центральною темою 34-ого випуску став бізнес в українських реаліях: виклики й нові умови. На обкладинці журналу — виконавча директорка туристичної компанії «Київський супутник» Ірина Зеленіна. Свій досвід підтримки бізнесу одразу в декількох напрямках та поради із адаптації до кризового часу вона розкрила в інтерв’ю журналу.

«Презентація нового номеру “Business Woman” в Україні — важлива подія. Цей номер, як і попередній, — про відкриття світові України в обличчі наших талановитих та відважних жінок, що власними рішеннями змінюють життя суспільства. Далі нас чекають презентації випуску в іноземних дирекціях журналу: Німеччині, Словенії, Канаді тощо. Це новий етап, нові можливості та нові історії!, — розповіла генеральна директорка журналу Тетяна Розвадовська.

Уже другий номер поспіль «Business Woman» збирає унікальні історії жінок у волонтерстві, світовій культурі та міжнародній співпраці. Ці теми з’явилися в номері від імені українок із усього світу: Франції, Канади, Португалії, Німеччини, Туреччини, Польщі та ін. Про українські осередки за кордоном, роль культурних та політичних відносин між країнами розповіли видатні політикині, представниці посольств та керівниці провідних напрямків.

Підтримка та промоція внутрішніх українських ініціатив, проєктів та ідей завжди були першочерговими для журналу. Новий випуск відкриває Україну з багатьох сторін: сфери грантових програм, власного виробництва та перспективних можливостей.

На презентації були присутні гості журналу, представниці іноземних дирекцій, учасниці та ментори Business Woman Club: