Нотатки BW Club

Презентація BW-Club в Івано-Франківську

Івано-Франківщина багата на красивих, успішних, щирих і відповідальних підприємиць. Сьогодні в цьому вкотре мали можливість переконатися президент Клубу Ганна Крисюк разом з директором — Юлією Бичай.

Будь-яку зустріч можна вважати вдалою, якщо вона призвела до очікуваних домовленостей і рішень із ключових, поставлених завдань. Сьогодні саме такою синергійною була зустріч-презентація Business Woman Club в Івано-Франківську.

Участь взяли близько 20-ти власниць великого та середнього бізнесу міста та області.

Під час спілкування кожна учасниця зустрічі мала можливість презентувати себе, свій бізнес і важливі соціальні проєкти, які варті уваги. Крім того, Ганна Крисюк презентувала діяльність Клубу та глобальну екоініціативу «Озеленення Планети».

«Дуже приємно познайомитися з такими неймовірними жінками, які впевнено йдуть до своїх цілей, при цьому активно займаються соціальними проєктами. Для нас дуже важлива консолідація таких успішних та енергійних жінок для ще потужнішого розвитку і співробітництва».

Коментує Ганна Крисюк

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку та співпраці.