Новини

Пройшло друге заняття освітнього курсу «Українська мова для дипломатів»

Сьогодні відбулось друге заняття освітнього курсу «Українська мова для дипломатів». Заняття пройшло в онлайн форматі.

Освітній курс «Українська мова для дипломатів» стартував 9 листопада, в День української мови та писемності. Курс має на меті покращити рівень володіння українською мовою дипломатичних представників іноземних держав, акредитованих в Україні, а також презентувати багатство української культури шляхом вивчення мови.

Сьогодні пройшло вже друге заняття курсу, яке провели в онлайн форматі на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На початку уроку вступне слово сказала президентка Business Woman Club Ганна Крисюк і проректор із міжнародного співробітництва КНУ Ксенія Смірнова. Заняття з української мови провела викладачка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Аліна Круглій.

До курсу з вивчення української мови змогли сьогодні долучитися ідейна натхненниця курсу Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорач, Надзвичайний і Повноважний Посол Мексики в Україні Ольга Беатрис Гарсія Гільєн, Другий секретар Посольства Словаччини в Україні Драгоміра Трновцова, Адміністративний секретар Посольства Нігерії в Україні Ебель Гібсон, Президентка Міжнародного жіночого клубу міста Києва Крістіна Грюневальд, Президентка Клубу жінок послів у м. Києві Шафаг Орундж і жінки та чоловіки Надзвичайних і Повноважних Послів Польщі, Нігерії, Словенії, Швейцарії, Вірменії, Північної Македонії в Україні. 

На другому заняття поважні гості розглянули український алфавіт і продовжили вивчати українську різдвяну пісню «Щедрик». Наступне заняття курсу «Українська мова для дипломатів» відбудеться 29 листопада о 18:00.

Довідка.

Освітній курс «Українська мова для дипломатів» ініційований міжнародним жіночим клубом Business Woman Club за підтримки Міністерства закордонних справ та ГО «Інститут культури України»

Курс проводиться в онлайн та оффлайн форматі на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.