Новини

У Ботанічному саду висадили «Дерево дружби» України та Хорватії

Відбувся урочистий захід з висадження липи широколистої на знак дружби між Україною та Хорватією. Дану подію Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич приурочила до Дня державності Республіки Хорватії.

Участь у заході взяли дипломати з понад 20-ти країн, Міністр ветеранів України Юлія Лапутіна, Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, президент міжнародного бізнес-клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк, народні депутати України, бізнесмени.

Після офіційного прийому гостей, у Ботанічному саду відбулось висадження «Дерева дружби», яке привезли з Хорватії. Висаджували дерево пані Посол Аніца Джамич та віцепрем’єрка Ольга Стефанішина.

За словами Ганни Крисюк, подібні ініціативи є дуже знаковими: «Сьогодні тема відновлення екосистеми Землі є однієї з пріоритетних, і чим більше буде заходів, спрямованих на популяризацію висадження дерев, тим краще для нашої Планети. Дякую пані Послу і нашій одноклубниці Аніці Джамич за підтримку проєкту «Озеленення планети» і за ініціативу з висадження липи у знак дружби України та Хорватії».