Новини

У Брюсселі презентували діяльність МШДУ

Бельгія – ще одна країна, де відбулась пресконференція Міжнародного штабу допомоги українцям та телеміст на тему: «Консолідуємо зусилля задля перемоги України».

Захід відкрила голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк. Вона презентувала діяльність Міжнародного штабу допомоги українцям, поділилась планами роботи Штабу та новинами: «Як відомо, у Брюсселі розташовані штаб-квартири найважливіших інституцій ЄС. Тож адміністративний склад нашого Штабу планує найближчим часом переїхати до Брюсселю, щоб скооперувати зусилля задля допомоги Україні».

Далі в онлайн-режимі до пресконференції долучився Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема. Він розповів, що робить український уряд у цей нелегкий час, а також закликав робити все, щоб зупинити агресора: поширювати правдиву інформацію про війну в Україні, тиснути на компанії, які продовжують діяльність в росії, звертатися до урядів різних країн, щоб вони надавали всю можливу допомогу Україні: «Для нас дуже важливе обʼєднання всіх зусиль, громадянського суспільства, держави, людей доброї волі для однієї мети – перемоги України. І ми щиро дякуємо за всю допомогу, яка наближає нас до цієї мети».

Потім до пресконференції долучився військовий експерт Денис Богуш та розповів, яка ситуація зараз на фронті.

Керівниця логістично-гуманітарної групи Анна Любима поділилися інформацією про передачу вантажів із гуманітарною допомогою.

Координаторка МШДУ в Німеччині Оксана Шоорлеммер та Ольга Семанчакова, координатор зі Словаччини розповіли про прийом біженців та збір гуманітарної допомоги в своїх країнах.

По завершенні виступів спікерів координаторка МШДУ в Бельгії та голова медіаплатформи “Promote Ukraine” Марта Барандій нагородила Подяками волонтерів і місцеві компанії, які допомагають Україні та українцям.

«Щиро дякуємо пані Марті за гостинний прийом і плідну співпрацю», – додала Ганна Крисюк.