Новини

Учасниці Business Woman Club відвідали Посольство Узбекистану

Зустріч Клубу BWC із Надзвичайним і Повноважним Послом Узбекистану в Україні Курмановим Алішером Анваровичем розпочалась із висадження двох кущів калини в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

Посол висаджував калину разом із президенткою Клубу Ганною і співорганізатором проєкту Greening of the Planet в Полтавській області Русланом Богданом.

Потім до посольства завітали інші учасниці BW-Club і продовжили спілкування на різні теми: жіноче підприємництво, потенціал Узбекистану та України, сільське господарство, культурна дипломатія та ін.

Посол презентував можливості Узбекистану, розповів про концепцію нового Узбекистану та потужні зміни у внутрішній і зовнішній політиці своєї країни:

«Відверто кажучи, Україна — це рай — місце і земля благословенні Богом. Україна має дуже великий потенціал, родючі землі, хороше географічне розташування, сприятливий клімат, всі необхідні ресурси. Узбекистан, відкритий до співпраці та зацікавлений у розвитку бізнес-відносин між нашими країнами».

Ганна Крисюк запропонувала зробити перший Україно-узбецький жіночий бізнес-форум у наступному році, представила одноклубниць і розповіла про можливості Business Woman Club.

В Узбекистані також піклуються про відновлення лісів і зелених насаджень. Їхній президент видав наказ висадити 125 млн дерев за рік. Ці цифри вражають, тому й не дивно, що пан Посол зацікавився проєктом «Озеленення Планети» та підтримав ідею висадити український сад дружби в Узбекистані.

Учасниці зустрічі поставили багато питань, жваво обговорювали подальші кроки співпраці між нашими країнами та дуже дякували за теплий і гостинний прийом.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Сайт: https://businesswomanclub.org/.