Новини

Українська делегація зустрілася із мерією міста Еш (Люксембург)

Відбулася зустріч щодо співпраці та можливості надання гуманітарної допомоги для України люксембурзького міста Еш й українського – Стрий, ініційована президентом Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine» Миколою Жаровим. Зустріч проходила за підтримки МШДУ і Львівської ОВА.

У складі української делегації: президентка міжнародного бізнес-клубу Business Woman Club Ганна Крисюк, заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, міський голова м. Стрий Олег Канівець, директор дирекції міжнародного співробітництва ТППУ Анна Любима й бізнесмен у Львівській області Ігор Дулин.

У ході офіційної зустрічі міський голова Стрия запросив до партнерства мера міста Еш Джорджа Мішо та його радників: йдеться про створення робочої групи для підготовки реалізації проєкту міст-побратимів, налагодження співпраці з культурних питань й гуманітарної допомоги, всебічної підтримки українців.

У продовженні зустрічі українські представники виступили з прикладами-пропозиціями співпраці та передали вітання від голови Львівської ОВА Максима Козицького.

«Для України дуже важливим є міжнародне співробітництво в усіх напрямках: створення міст-побратимів та культурно-освітній розвиток. Ми були б вдячні за спільні культурні обміни люксембурзького міста із Львівською областю», — зазначив Юрій Бучко.

Заступник Львівської обласної ради Юрій Холод наголосив: «Ми розуміємо, що освітній та культурний напрямки сприяють формуванню нашої ідентичності та налагодженню співпраці. Міжнародний досвід міста ЕШ важливий як для євроінтеграції, так і для правильного розвитку українсько-європейської спільноти, руху до ЄС».

Міський голова Стрия презентував можливості міста, поділився планами відкрити індустріальний парк та створювати нові робочі місця, і запросив до міста в рамках партнерства.

Наприкінці зустрічі представники українські делегації запросили мерію міста Еш відвідати Україну та взяти участь в інвестиційному бізнес-форумі, який планують організувати найближчим часом.