Новини

Варшава зустріла «Український борщ єднання»

Польща —  перша із 10 країн, в якій розпочали міжнародний культурний проєкт. У Польщі «Український борщ єднання»  реалізується за ініціативи Міжнародного штабу допомоги українцям у співпраці з ГО «Інститут культури України», бізнес-клубом «Business Woman Club» на запрощення «Товариства Друзів України в Варшаві» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.  

Голова ГО «Інститут культури України» Євген Клопотенко та координаторка проєкту Марина Соботюк розпочали популяризацію борщу на польському ранковому шоу Dzień Dobry на TVN. Після цього відбулися бізнес-зустрічі щодо залучення допомоги в Україну. В обід у ресторані Urban Taste Ogrodowa 1A (Warszawa) Євген Клопотенко готував український борщ для представників української діаспори, бізнесу, громадськості та ЗМІ.   

По завершенні акції вдалося зібрати близько 100 тис грн на продуктові набори для українців. До всіх присутніх звернулася голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк, яка розповіла про мету проєкту, його цілі та оголосила наступну країну, в яку відправиться «Український борщ єднання» —  Німеччину (Шверін). До заходу долучився Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця, дипломати та координаторка МШДУ у Польщі Вероніка Марчук.  

Організатори подякували всім партнерам за зібрані кошти, на які вже у п’ятницю (15 квітня) будуть закуповуватися продуктові набори. Їх передадуть у Київську та Чернігівську області, Сумщину.   

Якщо вам подобається ідея, просимо підтримати наш проєкт, ми прозвітуємо за всі надходження і покажемо скільки і куди відправимо пакунків для українців. 

Підтримати проєкт ви можете:  

Карта ПриватБанк: 4627055101062593 Коньок Яна Романівна.