Новини

Велика зустріч учасниць Business Woman Club

Подібні зустрічі проводяться в Клубі щомісяця. Адже BW-Club — це платформа для обміну досвідом, розвитку, спілкування та співпраці кожної учасниці.

Цього разу до живої зустрічі одноклубниць і кандидаток приєдналися в онлайн режимі жінки із 10 країн світу.

Підвели підсумки діяльності Клубу в жовті, обговорили плани на листопад, серед яких:
– чайна церемонія з монахом Шаолінського монастиря Андрієм Старовойтом;
– презентація унікального препарату з плаценти;
– вивчення української мови з дипломатами;
– зустрічі з новими учасницями;
– та багато іншого.
Загалом календар подій дуже насичений.

Відзначили найактивніших учасниць Клубу: голову правління видавничої групи «Картель» Ірину Асман і пані Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні Елену Летісію Мікусінскі.

Президентка Клубу Ганна Крисюк запросила всіх до участі в Акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу», що відбудеться 30 жовтня в рамках проєкту Greening of the Planet.

Традиційно на подібні зустрічі ми запрошуємо гостя, провідного експерта зі сфери, яка цікава учасницям Клубу. Цього разу запрошення прийняв Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Пан Міністр провів дуже цікаву і відверту бесіду про перспективи українського сільського господарства, реформи в цій сфері, особистий досвід, можливості залучення інвестицій та багато іншого.

Також підтримав ідею відвідати розплідник плодово-ягідних культур «Брусвяна» однієї з учасниць нашого Клубу Ліліани Дмитрієвої.

Дякуємо, всім, хто долучився до сьогоднішньої зустрічі. Дякуємо пану Міністру за цікаву бесіду та готовність підтримувати бізнес-ініціативи.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Ми впевнені, що #ЖінкаМожеВсе.