Новини

Відбулась перша неформальна зустріч членів Business Woman Club

1 липня відбулася перша неформальна зустріч учасниць, асоційованих членів, партнерів та адміністрації міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу Business Woman Club.

Ініціатива створення клубу належить міжнародному глянцевому журналу «BusinessWoman», засновницею якого є Ганна Крисюк. Видання є єдиним українським глянцем акредитованим у Європарламенті. У своїй редакційній політиці бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

“Це неймовірна синергія жінок, котрі здатні на все”, – ділиться Ганна Крисюк.

Місія «BW-Club» – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою.

Основними напрямками, на яких зосереджена діяльності клубу, є бізнес, інвестиції, особистий та творчий розвиток, соціальна відповідальність.

На зустрічі було обговорено план діяльності клубу на липень: нові зустрічі, поїздки, онлайн-телемости між 5-тьма країнами, прийняття нових членів клубу.

bw-club-neformalna-zustrich-02
businesswomanclub.org-club-life-02
bw-club-neformalna-zustrich-03
businesswomanclub.org-club-life-02

Також учасниці поділилися враженнями щодо коуч-сесій, майстер-класів від провідних експертів, яхтингу, арт-терапії, духовних практик, подачі законотворчих ініціатив, комунікації, співпраці із жінками по всьому світу. Домовилися про висадження дерев у рамках екологічного проекту «Озеленення України» та зустріч із інвесторами з Європи.

Офіційне відкриття BW-Club відбудеться у вересні, поточного 2020 року, проте стати його членом і долучитись до заходів можна вже зараз.

Членами клубу можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу