Новини

IV Міжнародний бізнес-форум Business Woman 2020

25 травня 2020 року відбувся міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020». Даний захід є щорічним та цьогоріч його провели вже четвертий раз. Організатором «Business Woman 2020» виступає міжнародний глянцевий журнал «Business Woman». Тема онлайн-заходу: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів. Онлайн-форум об’єднав більше 2 000 учасників із 47-ми країн світу.

Розпочали онлайн-форум «Business Woman 2020» з Державного гімну України, який виконувала талановита рекордсменка України Анастасія Євдоченко. А після відбулось офіційне відкриття дійства організатором, засновницею журналу «Business Woman» Ганною Крисюк.

«Насамперед хочу подякувати кожному спікеру, кожній учасниці, партнерам та всім зацікавленим особам у нашому вже 4-му міжнародному жіночому бізнес-форумі. Ми гордимось тим, що за ці чотири роки, спільними жіночими зусиллями нам вдалось реалізувати багато соціальних та благодійних проектів. Звісно, не без чоловічої допомоги. Але ж, як говорять у народі, чого варті чоловіки без жінок?! Точно так, як і ми, жінки без них. У світі ще багато місць, де жінок, як і раніше, вважають нездатними брати на себе відповідальність за роботу у сферах, які традиційно сприймаються як чоловічі. Але кожного року ми все більше і більше ламаємо ці стереотипи. Нові учасники можуть зловити себе на думці, якою ж є мета нашого заходу? Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок. Не бійтесь поглиблювати свої знання, відкривати нові горизонти та досягати поставлених цілей!», – звернулась Ганна Крисюк.

Світ змінюється на наших очах. Пандемія, світова економічна криза, екологічні катастрофи, повсюдний перехід в онлайн – сьогоднішні події неминуче призведуть до зламу старих бізнес-моделей і норм поведінки. Настав час будувати новий світ і участь жінок у цьому процесі актуальна як ніколи!

Вітали жінок-учасниць форуму поважні гості та партнери: Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні Андре Грюневальд, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс; Перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександр Ярема.

forum-bw-2020-14
forum-bw-2020-12

На «Business Woman 2020» працювали кілька онлайн-сцен, де виступали провідні експерти, панельні дискусії на актуальні теми і спільна генерація ідей щодо виходу з кризи. Організатори зібрали на форумі фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Секція №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека».

Модератор секції – Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Секція №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність».

Модератор секції – Анастасія Баклан, засновник «Business Gathering», експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Не обійшлось і без музичних вітань учасниць міжнародного онлайн-форуму «Business Woman 2020». Своєю творчістю радували: Група «DukeTime» – чоловічий вокальний секстет, співак Кирилл Охрименко, синтез-етно-рок-гурт «Ярра». А після музичної перерви розпочала роботу 2-га секція форуму.

Онлайн-форум об’єднав більше 2 000 учасників із 47-ми країн світу, адже в програму заходу були включені теми, які сьогодні хвилюють кожного.

Міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020» відбувся за підтримки найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Торгово-промислової палати України та Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).