Новини

Віктор Ющенко презентував успішним жінкам музей української культури

5 червня третій Президент України Віктор Ющенко, будучи ментором міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» презентував його учасницям та іншим запрошеним гостям музей української культури, над яким він працює вже протягом багатьох років.

Серед гостей події: Посли та Консули іноземних країн в Україні, високопосадовці, власники бізнесу та інвестори як з України, так і за кордоном.

У ході події відбулось також і висадження дерев у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», який цьогоріч навесні об’єднав 2 145 493 ос. зі 110 країн світу, які протягом одного дня висадили 5 544 679 дерев.

Крім того, під час заходу відомий шеф-кухар, громадський діяч Євген Клопотенко презентував поважним гостям «Культуру приготування українського борщу».

«Дякую Віктору Андрійовичу за гостинність і презентацію своєї унікальної колекції автентичних виробів та коротенький ескурс в історію творення могутньої держави України. За дуже короткий час, окрім нових знань з історії, ми встигли висадити дерева та посмакували неймовірно смачним нетрадиційним українським борщем», – ділиться президент Клубу Ганна Крисюк.