Новини

Візит Посла Словаччини Марека Шафіна до Житомирщини

Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін відвідав Житомирщину на запрошення голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та за участі президентки Business Woman Club Ганни Крисюк.

Пан Посол зустрівся з головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечком, представниками регіонального бізнесу та ознайомився з діяльністю Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім урочисто висадив дерево в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

У ході візиту:

  • Віталій Бунечко та представники місцевого бізнесу показали можливості Житомирської області та запросили словацький бізнес до співпраці;
  • Ганна Крисюк подякувала пану Послу за підтримку глобальної екологічної ініціативи «Озеленення Планети»;
  • учасниця Клубу Ліліана Дмитрієва презентувала власний ягідний розплідник «Брусвяна» та можливості експорту в Європу;
  • Ганна Крисюк запропонувала об’єднати ділову місію Клубу до Словаччини, яку плануємо вже з початку наступного року, із діловим візитом представників Житомирської області.

Також на заходу долучилися заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Градівський, начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, співорганізатор проєкту Greening of the Planet у Сумській області Дмитро Кулібабін, заступник Овруцького міського голови Володимир Гришковець, ректор Поліського національного університету Олег Скидан та інші представники бізнесу і Поліського національного університету.

«Сьогодні мій візит до Житомирщини має основну причину: дізнатися про нові перспективи розвитку взаємовідносин між Словаччиною та Україною і, зокрема Житомирською областю. Ми маємо багато спільного. Тому плануємо розвивати співробітництво у різних напрямках», — каже Посол Словаччини Марек Шафін.

«Цей візит є знаковим для нашої області. Ми цінуємо співпрацю зі Словаччиною та будемо укріплювати й розвивати наші взаємовідносини у різноманітних сферах бізнесу», — прокоментував голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Дякую за пану Послу, який є також ментором Business Woman Club, за підтримку бізнесу, розвиток різносторонніх відносин між Україною та Словаччиною і допомогу в реалізації екоініціативи Greening of the Planet», — ділиться Ганна Крисюк.

На завершення зустрічі з представниками бізнесу і ознайомлення з лісовим управлінням області домовилися про спільні заходи, які поглиблять взаємовідносини бізнесу, влади та громадського сектору між Словаччиною і Житомирщиною.