Новини

Як співпрацювати з бізнесом в ОАЕ: формати, законодавство

Сьогодні відбулась двогодинна консультація учасниць ділової місії BW-Club з Третім секретарем з економічних питань Посольства України в Обʼєднаних Арабських Еміратах Ярославом Лінкевичем. Зустріч присвятили економічному ринку ОАЕ та налагодженню співпраці між бізнесом у сфері ІТ, агро, консалтингу та туризму.

Ярослав Лінкевич поділився своїм досвідом про специфіку ведення бізнес співпраці з арабським ринком взагалі та з ОАЕ, зокрема. Пан Ярослав розповів про цікаві бізнес-події, які найближчим часом відбудуться в Дубаї та поділився інформацією про можливе залучення інвестицій через інвестиційні фонди Еміратів до України, дав поради як в цьому напрямку потрібно працювати.

Підсумовуючи зустріч домовилися про шляхи подальшої взаємодії і співпраці з Клубом, а також підтримку глобальної еконіціативи Greening of the Planet. Зокрема, обговорили можливість організувати наступну ділову місію в Обʼєднані Арабські Емірати, у співпраці з Міністерством закордонних справ України, провести ряд бізнес-зустрічей, а також висадити сквер або парк українців в ОАЕ у взаємодії з українською діаспорою.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала пану Ярославу за таку продуктивну і цікаву зустріч і консультацію: «Приємно, що в наших посольствах працюють такі досвідчені фахівці, які розуміють реальну взаємодію з бізнес-сегментом і надають різновекторну допомогу. За це великі слова вдячності пану Ярославу та Міністерству закордонних справ України. Український бізнес може виходити на арабський ринок, маючи таку дипломатичну підтримку та бажання розвивати ці відносини. Бо зараз стабільність розвитку нових бізнес-можливостей для України є вкрай важливою і Business Woman Club робитиме усе для того, щоб налагодити ще більш розгорнуту співпрацю та взаємодію з арабським ринком».

Щиро дякуємо за підтримку BW-Club та глобальної екоініціативи Greening of the Planet і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Ділова місія Business Woman Club в ОАЕ триває з 20 лютого, у рамках якої проведено ряд зустрічей по налагодженні бізнес-співпраці із учасницями та партнерами Клубу, а також вивченню нових можливостей і ринків для українського бізнесу та популяризації світової екоініцативи «Озеленення Планети», у межах якої планують в цьому році висадити понад 100 млн дерев по всьому світу.

У складі делегації: президентка Business Woman CLub Ганна Крисюк, генеральна директорка АТ «Укргазвидобування» Олена Кобець, засновниця ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва, СЕО видавничої групи компаній «Картель» Ірина Асман, співзасновниця компаній D2 та Handy.ai Ірина Андрющенко.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Більше інформації на сайті https://businesswomanclub.org/.