Новини

Жінки з Уряду, Послині, бізнес-вумен приготували рекордний торт Медовик

24 вересня 2021 року Міжнародне об’єднання жінок Business Woman Club до своєї річниці організували в Києві з’їзд, в рамках якого провели соціальні активності.

«Сьогодні учасницями Business Woman Club є власники і перші особи середнього і великого бізнесу, політикині, дипломатки. Нас вже 50. Своїми цілями ми бачимо не лише обмін досвідом та співпрацю з метою розвитку своїх проєктів та країни в цілому. Ми ставимо перед собою соціальні цілі – озеленити планету та популяризувати українські цінності та культуру», – виступила перед гостями Засновниця клубу Ганна Крисюк.

Вона додала, що в цьому році вже є перший результат ініціативи «Озеленення планети» – Клуб об’єднав світових партнерів країни, висадивши більше 15 млн дерев за останні півроку.

Щоб підтримувати культурні цінності, учасниці із 50 коржів по одному метру та 50 літрів вершкового крему, склали Медовий  торт, встановивши Рекорд.

Представники Книги рекордів України зафіксували: Висоту виробу: 27 см та Ширину: 120 см.

Крім того, ментори Клубу, чоловіки-наставники, привітали жінок з річницею та рекордом.

«Наше дипломатичне представництво тут долучається до ініціатив клубу, зокрема, ми садимо разом дерева, консультуємо жінок клубу з усіх питань, що є в межах наших повноважень. Ми бачимо результати і це надихає нас об’єднуватися і надалі», – зазначив один з менторів Надзвичайний та Поважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Хруневалд. 

«В об’єднанні сила: і в бізнесі і в політиці і в дипломатії», – на цьому наголосив Сергій Гайдайчук, засновник CEO Club Ukraine, співініціатор акції greening of the planet, додавши:

«Спочатку ми висаджували дерева і робили на цьому акцент, а тепер об’єднуємо людей. І в наступному році ми плануємо об’єднати 100 млн людей в 100 країнах світу. Багато в цьому напрямі роблять Бізнес Вумен Клаб, за що ми їм дуже вдячні».

На завершення жінок привітав музично переможець «Голос країни» Сергій Лазановський.

Нагадаємо, Business Woman Club – це насичений календар заходів і платформа для спілкування й розвитку кожного учасника, співпраця між потужними особистостями та їхніми компаніями.

У Клубі створені всі умови, щоб кожний учасник міг поділитись досвідом, знаннями та енергією для розвитку спільноти, а також використати колективний ресурс клубу для реалізації власних цілей. 

Почесні гості: Ганна Крисюк, президент «Business Woman Club»,     Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні,     Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні,     Елена Летісія Тереса Мікусінскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні,     Тетяна Чубак, Почесний консул Угорщини в м.Тернопіль; Сергій Гайдайчук, засновник CEO Club Ukraine; Андре Йоганнес Хруневалд, Посол Південно-Африканської Республіки в Україні та у Вірменії, Грузії і Молдові за сумісництвом; Сергій Позняк, власник групи компаній FGK Financial Group; Андрій Старовойт, монах третьої посвяти монастиря Шаолінь; Марія Чорна, голова Кіровоградської ОДА;  Людмила Марченко, Народна депутатка України;  Мар’яна Олеськів, Державне агентство туризму України; Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану Ахмед Наваз Салим Мела з Дружиною;  Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні  – Алекс Ленартс;  Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану Алішер Курманов, інші…