Новини

Зустріч у Парламенті Грузії

16 червня з міста Тбілісі стартувала ділова місія Business Woman Club у Грузії.

Перша важлива зустріч відбулась у Парламенті Грузії з членами Постійної парламентської ради з питань ґендерної рівності та Народним депутатом Грузії Олександре Елісашвілі.

Серед представників грузинської парламентської ради: Тамар Таліашвілі – перша заступниця голови комітету з освіти і науки, голова підкомітету ЗМІ та інформаційного суспільства Парламентської асамблеї Ради Європи та модератор зустрічі; Хатія Цілосані, – Народний депутат/перший заступник голови Комітету з охорони навколишнього природного середовища і
природних ресурсів та інші.

До складу делегації Business Woman Club на зустрічі увійшли: Ганна Крисюк, президентка BWClub, голова Міжнародного штабу допомоги українцям; Юлія Бичай, директор BWClub; Валентина Марджінашвілі, керівник організації «Грузино-український будинок преси та книги», директор грузинського представництва журналу «Business Woman».

Під час спілкування представники Постійної парламентської ради з питань ґендерної рівності у Грузії презентували свою роботу та проєкти для підтримки як грузинських, так і українських жінок. А також запланували спільно з Business Woman Club нові заходи.

У свою чергу українська делегація поділилась діяльністю Business Woman Club та його учасниць. Презентували спецвипуск журналу Business Woman під назвою «Support Ukraine». Відбулось обговорення поточної ситуації в Україні й діяльності Міжнародного штабу допомоги українцям та його проєктів: Продуктові набори для українців, 1000 автомобілів свободи, Курси тактичної медицини. Не обійшлось і без згадки про долучення Грузії до проєкту «Greening of the Planet» та спільного висадження дерев минулого року.

«Україні справді потрібна допомога. І чим довше триває війна, тим більше людей помирає. На жаль, тема України у світі спадає в інформаційному просторі. У зв’язку з цим, допомоги від іноземних країн надходить менше, а потреби українського населення та військових збільшуються. Цивільне населення вже немає страху смерті, вони не реагують на сирени. Але їм дуже потрібна підтримка. На диво, мало хто розуміє, що війна в Україні стосується всіх. І її наслідки відчують абсолютно всі країни світу. Потрібно докласти якомога більше зусиль, щоб зупинити геноцид українського народу», – поділилась Ганна Крисюк.

Після розмови про фізичні, психологічні та емоційні наслідки для жителів України від російських нелюдський дій військових, не змогли стримати емоції всі присутні.

По завершенню зустрічі Ганна Крисюк передала Прапор України та традиційні подарунки для грузинського Парламенту.

Від імені Business Woman Club дякуємо Александру Елісашвілі за допомогу та сприйняття в реалізації даної зустрічі.